X
تبلیغات
رایتل
فوتبال
  
 مطالب . مقالات . گزارش های تصویری بازی ها . آنالیز بازی های جام جهانی . معرفی استادیوم های جام جهانی و غیره
 
آرشیو
موضوع بندی
 
1385/03/16
برنامه کامل و زمان دقیق رقابتهای جام جهانی



افتتاحیه ساعت 20:30 و فینال23:30 به وقت تهران برگزار می‌‏شود

 

هجدهمین دوره رقابت‌‏های جام جهانی فوتبال ازروز جمعه نوزدهم خرداد در مونیخ آلمان آغاز می‌‏شود.

 

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری کار ایران،ایلنا، هجدهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال طی روزهای نوزدهم خرداد لغایت هجدهم تیر در شهرهای مختلف آلمان برگزار می‌‏شود که برنامه کامل و زمان برگزاری 64 دیدار در این جام به شرح زیر است:

 

جمعه 19 خرداد(زمان دیدارها به وقت تهران است):

1- گروه یک: آلمان- کاستاریکا (مونیخ) ساعت 20:30

2- گروه یک ، لهستان- اکوادور (گلزن کرشن) ساعت 23:30

 

شنبه 20 خرداد؛

3- گروه دو: انگلیس- پاراگوئه (فرانکفورت ) ساعت 17:30

4- گروه دو: ترینیداد توباگو- سوئد (دورتمند) ساعت 20:30

5- گروه سه:آرژانتین - ساحل عاج (هامبورگ) ساعت 23:30

 

یکشنبه 21 خرداد؛

6- گروه سه: صربستان و مونته نگرو - هلند (لایپزیک) ساعت 17:30

7- گروه چهار: مکزیک - ایران (نورنبرگ) ساعت 20:30

8- گروه چهار: آنگولا- پرتغال (کلن) ساعت 23:30

 

دوشنبه 22 خرداد؛

9- گروه پنج: ایتالیا- غناد (هانوفر) ساعت 17:30

10- گروه پنج: آمریکا - چک (گلزن کرشن) ساعت 20:30

11- گروه شش: برزیل - کرواسی (برلین) ساعت 23:30

 

سه شنبه 23 خرداد؛

12- گروه شش: استرالیا- ژاپن (کایزر سلاترن) ساعت 17:30

13- گروه هفت: فرانسه - سوئیس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

14- گروه هفت: کره جنوبی - توگو (فرانکفورت) ساعت 23:30

 

چهارشنبه 24 خرداد؛

15- گروه هشت: اسپانیا - اوکراین (لایپزیک) ساعت 17:30

16- گروه هشت: تونس - عربستان (مونیخ) ساعت20:30

17- گروه یک - آلمان - لهستان (دورتمند) ساعت 23:30

 

پنج شنبه 25 خرداد؛

18- گروه یک : اکوادور - کاستاریکا (هامبورگ) ساعت 17:30

19- گروه دو: انگلیس - ترینیدادتوباگو (نورنبرگ) ساعت 20:30

20- گروه دو: سوئد - پاراگوئه (برلین) ساعت 23:30

 

جمعه 26 خرداد؛

21- گروه سه آرژانتین - صربستان و مونته نگرو (گلزن کرشن) ساعت 17:30

22- گروه سه: هلند - ساحل عاج (اشتوتگارت) ساعت 20:30

23- گروه چهار: مکزیک -آنگولا (هانوفر) ساعت 23:30

 

شنبه 27 خرداد؛

24- گروه چهار:پرتغال - ایران (فرانکفورت) ساعت 17:30

25- گروه پنج: ایتالیا،‌‏آمریکا( کایزرسلاترن) ساعت 20:30

26- گروه پنج: جمهوری چک - غنا (کلن) ساعت 23:30

 

یکشنبه 28 خرداد؛

27- گروه شش: برزیل - استرالیا (مونیخ) ساعت 17:30

28-گروه شش: ژاپن - کرواسی (نورنبرگ) ساعت 20:30

29- گروه هفت: فرانسه- کره جنوبی(لایپزیک) ساعت 23:30

 

دوشنبه 29 خرداد؛

30- گروه هفت توکو- سوئیس (دورتمند) ساعت 17:30

31- گروه هشت: اسپانیا - تونس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

32- گروه هشت: عربستان - اوکراین (هامبورگ) ساعت 23:30

 

سه شنبه 30 خرداد؛

33- گروه یک : اکوادور - آلمان (برلین) ساعت 18:30

34- گروه یک : لهستان - کاستاریکا (هانوفر) ساعت 18:30

35- گروه دو: سوئد- انگلیس (کلن) ساعت 23:30

36- گروه دو: پاراگوئه - ترینیداد توباگو (کایزر سلاترن) ساعت 23:30

 

چهارشنبه 31 خرداد؛

37- گروه سه: هلند - آرژانتین (فرانکفورت) ساعت 18:30

38- گروه سه: ساحل عاج - صربستان و مونته نگرو (مونیخ) ساعت 18:30

39- گروه چهار: پرتغال - مکزیک (گلزن کشن) ساعت 23:30

40 - گروه چهار: ایران - آنگولا (لایپزیک) ساعت 23:30

 

پنج شنبه یکم تیر؛

41- گروه پنج: ایتالیا - چک (هامبورگ) ساعت 18:30

42- گروه پنج: غنا - آمریکا (نورنبرگ) ساعت 18:30

43- گروه شش: برزیل - ژاپن (دورتمند) ساعت 23:30

44- گروه شش: کرواسی - استرالیا (اشتوتگارت) ساعت 23:30

 

جمعه2 تیر؛

45- گروه هفت: توگو - فرانسه (کلن) ساعت 18:30

46- گروه هفت: سوئیس - کره جنوبی (هانوفر) ساعت 18:30

47- گروه هشت: عربستان - اسپانیا (کایزرسلاترن) ساعت 23:30

48 - گروه هشت: اوکراین- تونس (برلین) ساعت 23:30

 

شنبه 3 تیر؛

49 - اول گروه یک - دوم گروه دو (مونیخ) ساعت 19:30

50- اول گروه سه: دوم گروه چهار (لایپزیک) ساعت 23:30

 

یکشنبه4 تیر؛

51- اول گروه دو - دوم گروه یک (اشتوتگارت) ساعت 18:30

52- اول گروه چهار- دوم گروه سه (نورنبرگ) ساعت 23:30

 

دوشنبه5 تیر؛

53- اول گروه پنج: دوم گروه شش (کایزرسلاترن) ساعت 19:30

54- اول گروه هفت- دوم گروه هشت (کلن‌‏) ساعت 23:30

 

سه شنبه6 تیر؛

55- اول گروه شش: دوم گروه پنج (دورتمند) ساعت 19:30

56- اول گروه هشت: دوم گروه هفت (هانوفر) ساعت 23:30

 

جمعه 9 تیر؛

57- برنده بازی 49 - برنده بازی 50 (برلین) ساعت 19:30

58- برنده بازی 53- برنده بازی 54 (هامبورگ) ساعت 23:30

 

شنبه10 تیر؛

59- برنده بازی 51- برنده بازی 52 (گلزن کرشن) ساعت 19:30

6- برنده بازی 55- برنده بازی 56 فرانکفورت ساعت 23:30

 

سه شنبه 13 تیر؛

61- برنده بازی 57- برنده بازی 58 دورتمند ساعت 23:30

 

چهارشنبه14 تیر؛

62- برنده بازی 59- برنده بازی 60 مونیخ ساعت 23:30

 

شنبه 17 تیر؛

بازنده بازی 61- بازنده بازی 62- اشتوتگارت ساعت 23:30

 

*** فینال

یکشنبه 18 تیر؛

برنده بازی 61 - برنده بازی 62 (برلین) ساعت 23:30


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 70168


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 





Powered by WebGozar